poniedziałek, 26 maja 2014

WYNIKI - To jednak jest cudne, że mama przytuli i troski znikają
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Wasze zdjęcia były cudowne. Biło z nich prawdziwe matczyne uczucie, dlatego niezwykle ciężko było wybrać z pośród tych wszystkich zdjęć jedno wyjątkowe - bowiem dla Waszych pociech każda z Was jest wyjątkowa. Dla mnie zresztą też. Nie ma bowiem piękniejszego widoku od szczęśliwej mamy, a takie szczęśliwe mamy widziałam na   na każdej nadesłanej przez Was fotografii. Jesteście piękne,  a w Waszych oczach widać niewyobrażalną miłość i oddanie do tych małych i większych istotek, które przez dziewięć miesięcy nosiłyście pod sercem. Dlatego pozwoliłam, by o zwycięstwie zdecydował los, bowiem nie mnie oceniać, która z Was bardziej zasługuje na wygraną - dla mnie wygrane jesteście wszystkie.

Jednakże nagroda jest tylko jedna i otrzymuje ją Helenka wraz z mamą Sylwią 
W sprawie nagrody proszę kontaktować się ze sponsorem nagrody ART POMPON


Szczęśliwego DNIA MAMY!

4 komentarze:

  1. Dziękujemy losowi ogromnie!! Szalenie się cieszymy z takiego miłego i niespodziewanego zakończenia dzisiejszego dnia :) Już nie mogę się doczekać nagrody, oczywiście z dumą pokażę jak się prezentuje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pompony dotarły, są przepiękne... a ja wysyłam co drugi dzień totka, bo skoro szczęście dopisuje, to liczę na wygraną ;)

    OdpowiedzUsuń